“Elimden Tutar Mısın?” Proejesinde İmzalar Atıldı

Kastamonu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde yürütülmekte olan “Elimden Tutar Mısın” projesinin işbirliği protokolü ve plaket töreni Cuma akşamı Ahşap Fuar alanı Kastamonu Belediyesi standında gerçekleştirildi.

Programda; öncelikle Kastamonu Ahşap Akademisi öğrencilerine katılım belgeleri verildi. Kastamonu Ahşap Akademisi, Kastamonu Valiliği koordinasyonunda Kastamonu Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü, Kastamonu Halk Eğitimi Merkezi, Kastamonu El Sanatları Eğitim Merkezi, KOSGEB Kastamonu Şube Müdürlüğünün iş birliğinde 7 Nisan 2014 tarihinde eğitime bağlayan istihdam garantili meslek edindirme kursu olarak açılmıştı.

Daha sonra “Elimden Tutar Mısın?” projesinin tanıtımı yapıldı, işbirliği protokolüne imzalar atıldı, projeye destek verenlere plaketleri takdim edildi.

İşbirliği protokolüne Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu Millî Eğitim Müdürü Atanur Çağlayan, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Arslan, Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri ve Kastamonu Ağaç İşleri İmal ve Satıcılar Odası Başkanı Ergün Can imza attı.