Başkan

Kastamonu Sanayi ve Ticaret Odası yönetim kurulu başkanı Selçuk Arslan hakkında detaylı bilgiler.

Selçuk Arslan

Yönetim Kurulu Başkanı

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk ARSLAN, 1965 Yılında Kastamonu İli Taşköprü  İlçesi Ayvalı Köyünde dünyaya gelmiştir. İlk,orta ve lise öğretimini Kastamonu’da tamamlamış ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünü bitirmiştir.

Kastamonu Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği ve 2 dönem Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı görevinde bulunmuştur.

İnşaat ve eğitim sektöründe iştigal etmekte olup, Arslanlar Yapı ve İnşaat Sanayi A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır.

8 Haziran 2013 tarihinde yapılan Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine gelmiş ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 69.Genel Kurulunda Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyeliğine seçilmiştir.

Ayrıca Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde de bulunmaktadır.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Dribbble

Selçuk Arslan’ın Yazı ve Konuşmaları

2018 YILI TÜRK DÜNYASI KÜLTÜR BAŞKENTİ KASTAMONU AÇILIŞ TÖRENİ

Degerli Uyelerimiz ;                   2018 Yili Turk Dunyasi Kultur Baskenti Kastamonu acilis toreni 21 Mart 2018 tarihinde (Yarin) saat: 09:00’da Cumhuriyet Meydaninda T.C. Kultur ve Turizm Bakanimiz Sn. Prof.Dr.Numan Kurtulmus’un katilimlari ile...

KASTAMONU TİCARET VE SANAYİ ODASI ORGAN SEÇİMLERİ

SEÇİM-YETKİ BELGESİ-ODA ORGAN SEÇİMLERİ MECLİS ASIL ÜYE SEÇİM DİLEKÇESİ MESLEK KOMİTESİ ASIL ÜYE SEÇİM DİLEKÇESİ ÖRNEK OY PUSULASI ÖRNEK OY PUSULASI1 KASTAMONU TİCARET VE SANAYİ ODASI    ORGAN SEÇİMLERİ DUYURUSU   5174 Sayılı Kanun ile bu kanunun 83 ve 84...