Başkan

Kastamonu Sanayi ve Ticaret Odası yönetim kurulu başkanı Selçuk Arslan hakkında detaylı bilgiler.

Selçuk Arslan

Yönetim Kurulu Başkanı

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk ARSLAN, 1965 Yılında Kastamonu İli Taşköprü  İlçesi Ayvalı Köyünde dünyaya gelmiştir. İlk,orta ve lise öğretimini Kastamonu’da tamamlamış ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünü bitirmiştir.

Kastamonu Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği ve 2 dönem Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı görevinde bulunmuştur.

İnşaat ve eğitim sektöründe iştigal etmekte olup, Arslanlar Yapı ve İnşaat Sanayi A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır.

8 Haziran 2013 tarihinde yapılan Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine gelmiş ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 69.Genel Kurulunda Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyeliğine seçilmiştir.

Ayrıca Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde de bulunmaktadır.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Dribbble
1435266267

Selçuk Arslan’ın Yazı ve Konuşmaları

KASTAMONU ZİRAAT BANKASINDAN DUYURU

Kastamonu Ziraat Bankasın’dan Duyurulur; Hazine Müsteşarlığı’nın ilk kez satışa sunacağı Altın Tahvili ve Altına Dayalı Kira Sertifikası’yla altınlarınızı Ziraat Bankası’nın ilgili şubelerine getirerek, değer kazanması istenilmektedir. Talep toplama dönemi 13 Ekim 2017 tarihinde sona ermektedir. Altına Dayalı Kira Sertifikası /...

İMALAT SEKTÖRÜNDEKİ KOBİLERE DESTEK İÇİN ÜYELERİMİZE KOSGEB İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN BİLGİLENDİRME YAPILACAKTIR.

DUYURU Imalat Sektorundeki KOBI’lere “Uretim ve Ihracatta Teknoloji Seviyesi Yuksek Katma Degerli Urunlerin ve Kobi’lerin Payinin Arttirilmasi” Proje teklif cagrisi acilmistir. 2016 net satis hasilati en az 300.000 TL olan veya “orta yuksek ve yuksek teknolojili sektordeki KOBI’lerin tumu” imalat...