Başkan

Kastamonu Sanayi ve Ticaret Odası yönetim kurulu başkanı Selçuk Arslan hakkında detaylı bilgiler.

Selçuk Arslan

Yönetim Kurulu Başkanı

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk ARSLAN, 1965 Yılında Kastamonu İli Taşköprü  İlçesi Ayvalı Köyünde dünyaya gelmiştir. İlk,orta ve lise öğretimini Kastamonu’da tamamlamış ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünü bitirmiştir.

Kastamonu Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği ve 2 dönem Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı görevinde bulunmuştur.

İnşaat ve eğitim sektöründe iştigal etmekte olup, Arslanlar Yapı ve İnşaat Sanayi A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır.

8 Haziran 2013 tarihinde yapılan Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine gelmiş ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 69.Genel Kurulunda Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyeliğine seçilmiştir.

Ayrıca Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde de bulunmaktadır.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Dribbble
1435266267

Selçuk Arslan’ın Yazı ve Konuşmaları

YILLIK ÜYELİK AİDATLARI İLE İLGİLİ DUYURU

5174 Sayılı Kanunun Yıllık Üye Aidatıyla ilgili 24. Maddesi ile gelir veya kurumlar vergisi mükellefi üyelerimizin ayrıca ödemekle yükümlü oldukları Munzam Aidat 25.Maddesi gereğince, 2017 Yılı Oda ve Munzam aidatlarını 2. Taksitini üyelerimiz 31 Ekim 2017 Salı günü saat:17.30’a kadar...

ERTELENEN PRİM BORÇLARI HAKKINDA

DUYURU Ertelenen Prim Borçları Hakkında. Bilindiği üzere, 5510 sayılı Kanunun geçici 72 nci maddesi ile 5510 sayılı Kanunun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinde belirtilen sigortalıları çalıştıran özel sektör işverenlerimizden gerekli şartları taşıyanların 2016 yılı Aralık ayına ait ertelenen...