Üyelerimize Turizm Odaklı Kalkınma Mali Destek Programı Bilgilendirme Eğitimi VERİLECEKTİR.

EĞİTİM (545 x 523)

ÜYELERİMİZE YÖNELİK TURİZM ODAKLI MALİ DESTEK PROGRAMI BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ 17.01.2018 ÇARŞAMBA  GÜNÜ KASTAMONU TİCARET VE SANAYİ ODASI KONFERANS SALONUNDA YAPILACAKTIR. TÜM ÜYELERİMİZE DUYURULUR.

“Turizm İşletmelerinin Rekabet Gücü Artıyor” sloganı ile potansiyel başvuru sahiplerini proje hazırlamaya çağıran KUZKA, 2018 Yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında faaliyet bölgesi illeri Kastamonu, Çankırı ve Sinop’ta uygulanacak projelere toplam 6 Milyon TL büyüklüğünde hibe desteği sağlayacaktır.

Turizm Odaklı Kalkınma Mali Destek Programı (TURİZM) kapsamında TR82 Bölgesinde faaliyet gösteren KOBİ statüsündeki turizm tesislerinin hizmet kapasitesinin ve kalitesinin arttırılması ve turizm faaliyetlerinin çeşitlendirilmesi ve geliştirilmesi konularında 75.000 TL ile 750.000 TL arasında azami %50’ye varan oranda hibe desteği verilecektir.

KUZKA’ya proje başvurusunda bulunmak isteyenlerin başvurularını Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden en geç 2 Mart 2018, Cuma, Saat 23:59’a kadar tamamlamaları ve taahhütnamelerini (e-imza veya matbu) ise en geç 9 Mart 2018, Cuma, Saat 18:00’a kadar Ajansımıza ulaştırmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihlerden sonra yapılacak proje başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

BİLGİLENDİRME VE PROJE YAZMA EĞİTİMLERİ TAKVİMİ

TURİZM ODAKLI MALİ DESTEK PROGRAMI BAŞVURU REHBERİ