DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN İNTERNET SİTEMİZİ YENİLEDİK

Siz üyelerimizden gelen taleplere daha iyi yanıt verebilmek ve günümüz koşullarına uygun bir yapıya bürünmek için internet sitemizi yeniledik. Sitemizi sizden gelen görüşlerle yenilemeye devam edeceğiz.

1 Mart 2021 Akreditasyon Kıyaslama Toplantısı Gerçekleşti. HABERİN DEVAMI Odamız Akreditasyon Sistemi kapsamında, Karabük Ticaret ve Sanayi Odasıyla birlikte ‘Kıyaslama’ toplantısı gerçekleştirdi. Karabük Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde gerçekleştirilen Kıyaslama toplantısına, Odamız Genel... Haber Arşivi 1 Mart 2021 MUHASEBECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI HABERİN DEVAMI Yönetim Kurulu Başkanımız Oğuz Fındıkoğlu, 1 Mart Muhasebeciler Günü dolayısı ile bir kutlama mesajı yayımladı. Ülkede her yıl 1 Mart tarihinin Muhasebe Günü olarak kutlandığını... Haber Arşivi 24 Şubat 2021 Ara Eleman Değil, Aranan Eleman HABERİN DEVAMI Mesleki eğitimin yaygınlaştırılması ve iyileştirilmesi amacıyla MEGM Daire Başkanı Süleyman Akgül ve Genel Müdürlük Personeli Okan Doğan proje programı kapsamında sunum yaptılar. Yönetim Kurulu Başkanımız... Haber Arşivi 22 Şubat 2021 Turizimin Parlayan Yıldızı Kastamonu Çalıştayı HABERİN DEVAMI İlimizin öncelikli sektörlerinden olan Turizm, Ormancılık ve Doğa turizmi gibi konuları içeren "Kastamonu'da Tabiat Turizmi ve İhtisaslaşma Faaliyetleri" ile İlimizde turizm yatırımlarının geldiği noktanın... Haber Arşivi 18 Şubat 2021 Firmamız ile İstihdam Garantili Kurs imzaları atıldı. HABERİN DEVAMI İlimizde faaliyet gösteren SAME TEKSTİL firması ile 25 kişi istihdam garantili kurs açtık. İŞKUR-MİLLİ EĞİTİM-KATSO-SAME TEKSTİL işbirliğinde Yönetim Kurulu Başkanımız Oğuz Fındıkoğlu , Yönetim... Haber Arşivi

FIRSATLARI KEŞFEDİN

HALKBANK TEDARİK ANLAŞMASI

Tedarik zincirlerinde finansman kaynaklarına ulaşmak üzere Paraf Kart Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi

ZİRAAT BANKKART ANLAŞMASI

Ziraat Bankası ile Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi” başlatılmıştır.

TİCARETTE BİRLİĞİN GÜCÜ

Türkiye’de ve Dünyada Potansiyel İşbirliği dijital platformu

YETENEK KAPISI

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından hizmete sunulan “Yetenek Kapısı” çevrimiçi kariyer platformu www.yetenekkapisi.org işverenlerin ihtiyaç duydukları yetenekleri henüz eğitimleri devam ederken keşfetmelerine, öğrenci/mezunlar ile zaman ve mekândan bağımsız şekilde iletişim kurmalarına imkân sağlamaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi ile 8 Haziran 2020 tarihinde İşbirliği Protokolü imzalamış olup “Yetenek Kapısı” çevrimiçi kariyer platformunu desteklemektedir. Bu kapsamda hem Oda ve Borsalarımızın hem de Oda ve Borsalarımıza üye firmaların “Yetenek Kapısı” kariyer platformuna üye olmaları önem arz etmektedir.

SİZ HİÇ KASTAMONU’YU GÖRDÜNÜZ MÜ?

KÜLTÜR

DOĞA

GASTRONOMİ

KATSO VİDEOLAR 

Menü