30/04/2019

Yönetim Kurulu Başkanımız Oğuz FINDIKOĞLU, Meclis Başkanımız Turgay DELLALOĞLU ve Meclis Üyelerimiz, Belediye Başkanımız Opr.Dr. R. Galip VİDİNLİOĞLU'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

29/04/2019

Yönetim Kurulu Başkanımız Oğuz Fındıkoğlu, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Nisan Ayı Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Valimiz Sayın Yaşar KARADENİZ başkanlığında Kastamonu, Çankırı ve Sinop’ta yeni seçilen belediye ve il genel meclis başkanlarının da katılımıy...

25/04/2019

TOBB Kastamonu İl Genç Girişimciler İcra Kurulu toplantısı A.Cevdet UYANIK Başkanlığında Odamız Toplantı salonunda gerçekleşti. Yapılacak olan faaliyetler hakkında istişarelerde bulunularak karara bağlandı.

19/04/2019

KATSO Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, TOBB Kastamonu Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Halime Nilgül Şener ve Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Daday Selalmaz İlköğretim Okulu öğrencileriyle şe...

18/04/2019

Yönetim Kurulu Başkanımız Oğuz Fındıkoğlu, Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz Başkanlığında gerçekleştirilen Turizm Değerlendirme Toplantısı'a katıldı.

Toplantıya ayrıca, Kastamonu Belediye Başkanı Op.Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları,...

11/04/2019

Yönetim Kurulu Başkanımız Oğuz Fındıkoglu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Tezcan Biçicioğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz İlhan Pehlivan ve Meclis Üyemiz Mustafa Şensoy Devrekani Tarıma Dayalı İhtisas (Besi) Organize Sanayi Bölgesi toplantısına katıldı.

Toplantıya, Devrekan...

03/04/2019

Yönetim Kurulu Başkanımız Oğuz Fındıkoglu, Mermer Sektörü Temsilcileri ile bir araya geldi.

Odamız toplantı Salonunda gerçekleştirilen sektör toplantısında, 27 Mart İzmir Marble Uluslararası Doğaltaş ve Teknoloji Fuarı ve sektörün sorunları değerlendirildi.

Please reload

Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin