KUZKA Toplantısı Gerçekleşti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Oğuz Fındıkoğlu, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Nisan Ayı Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Valimiz Sayın Yaşar KARADENİZ başkanlığında Kastamonu, Çankırı ve Sinop’ta yeni seçilen belediye ve il genel meclis başkanlarının da katılımıyla Sinop’ta gerçekleşti.

Kastamonu Valisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar KARADENİZ başkanlığındaki toplantıya, Sinop Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Köksal ŞAKALAR, yönetim kurulu üyeleri Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ, Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip VİDİNLİOĞLU, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Sinop Belediye Başkanı Barış AYHAN, Kastamonu İl Genel Meclis Başkanı Güray PARÇAL, Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Mustafa ÇIBIK, Sinop İl Genel Meclis Başkanı Yakup ÜÇÜNCÜOĞLU, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim AKBAŞ ve KUZKA Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan GENÇ katıldı. Toplantıda KUZKA Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan GENÇ’in Ajans faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme sunumunun ardından toplantı gündem maddelerine ilişkin görüşmelere geçildi. Kastamonu, Çankırı ve Sinop’ta yeni seçilen belediye ve il genel meclis başkanlarının katılımıyla basına kapalı gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında Ajans faaliyetleri, Ajansın 2019 yılı çalışma programı ve bütçesinde değişiklik yapılmasına ilişkin gündem maddeleri görüşüldü. Ajans yönetim kurulu toplantısı, gündemde yer alan maddelerin ayrıntılı olarak ele alınması ve karara bağlanması ile sona erdi.

Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square