15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri

Yönetim Kurulu Başkanımız Oğuz Fındıkoglu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen programa katıldı.

Türkiye'nin milli birlik ve beraberliğini hedef alan 15 Temmuz 2016'da yaşanan hain darbe girişiminin 4. yıldönümünde, Türk bayraklarıyla cadde ve sokaklara çıkıp meydanları doldurarak darbecilere karşı koyan vatandaşlar, bu yıl da ülke genelinde ve ilimizde 15 Temmuz şehitlerini anıyor.

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" çerçevesinde gün boyu yapılan çeşitli etkinliklerin akşamında halkın da katılımı ile Cumhuriyet Meydanında tutulan Demokrasi Nöbetine Valimiz Sayın Avni Çakır, Milletvekili Metin Çelik, Eski Milletvekili Mehmet Yıldırım, Garnizon Komutanı Personel Albay Gamze Aydoğdu, Belediye Başkan Vekili Mehmet Yurt, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Uzun, Adalet Komisyonu Başkanı Gökhan Oflaz, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Baro Başkanı Av.Özgür Demir, Vali Yardımcıları Mustafa Taş, Ünal Kılıçarslan ve Vedat Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mücahit Avkıran, Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ömer Sülün, 5’inci Jandarma Eğitim Alay Komutanı Jandarma Albay Orhan Sırma, Türkiye Harp Malülü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kastamonu Şubesi Başkanı Berat Satıoğlu, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kastamonu Şube Başkan Yardımcısı Hüseyin Mahmutoğlu, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, MHP İl Başkanı Emin Çınar, İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal, Şehit ve Gazi aileleri, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square