Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası(KATSO), TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi 10’uncu döneminde büyük bir başarıya imza atarak Ticaret ve Sanayi Odaları arasında Türkiye 1’ncisi olmayı başardı. 

KATSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Arslan ile Meclis Başkanı Kadir Yüksel Tonbul sertifika belgesini Bakan Işık ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı. Arslan ve Tonbul’u sertifika töreninde KATSO Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri yalnız bırakmadılar.

.

10’uncu Akreditasyon Dönemi’nde sertifika alan 39 oda ve borsa içinde yüksek puan alarak Ticaret ve Sanayi Odaları arasında birinci olarak önemli bir başarıya imza attıklarını kaydeden KATSO Başkanı Selçuk Arslan, “Üyelerimize verdiğimiz hizmeti dünya odaları standartına çıkarmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hizmet odaklı çalışma sistemimizle odamız 5 Yıldızlı Oda oldu. Kurumsallaşma anlamında attığımız bu önemli adım için aylardır yoğun bir çalışmanın içindeydik. Danışman firma almadan bu başarıyı odamıza getiren tüm oda yönetim kurulu, meclis üyelerimize ve bilhassa oda çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Genel Sekreterimiz Mustafa Elmas, Genel Sekreter Yardımcımız Adil Levent Baş ve Ticaret Sicil Müdürümüz Barış Çağlayan aylar süren çalışmadan yüzlerinin akıyla çıktılar” değerlendirmesinde bulundu.

.

KATSO Meclis Başkanı Kadir Tonbul ise yaşadığı mutluluğu “Hayırlı olsun” sözleriyle ifade etti. Tonbul, “Aldığımız akreditasyon sertifikası hem çalışmalarımızın bir ödülü oldu hem de bundan sonra çıtayı daha da yükseltmemiz adına omuzlarımıza sorumluluk yükledi” dedi.

.

Ankara TOBB’da yapılan törene KATSO Başkanı Selçuk Arslan, Meclis Başkanı Kadir Tonbul, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Can Gürol, Doğan Ünlü, yönetim kurulu üyesi Hasan Gülşen, Meclis Başkan Yardımcıları Mehmet Pattaban, Bilgehan Çapraz, İhsan Tığlı, Mehmet Dündar Tosyalı, Kastamonu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Necmi Ünlü ile KATSO Genel Sekreteri Mustafa Elmas, Genel Sekreter Yardımcısı Adil Levent Baş, Ticaret Sicil Müdürü Barış Çağlayan Dış İlişkiler Uzmanı Necmettin Tokatlı katıldı.