AHŞAP FUARI

AHŞAP FUARI

  1. Kastamonu Ahşap Fuarı Açıldı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Oğuz Fındıkoglu ve Meclis Üyelerimiz Bu yıl 9.su düzenlenen Ahşap Fuarı’na katıldılar.

İlimizin zengin orman varlığının değerlendirilerek ekonomiye kazandırılması, bu alanda faaliyet gösteren firmaların ve ürünlerin tanıtılması amacıyla 02-06 Ekim tarihleri arasında Bu yıl 9’uncusu düzenlenen “Kastamonu Ahşap Fuarı” Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’in katılımları ile açıldı.

Kuzeykent Fuar Alanı’nda gerçekleşen açılış törenine; Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, Kastamonu eski Milletvekili Emin Çınar, Türkiye Ağaç İşleri Genel Başkanı Ali Rıza Ercan, Garnizon Komutanı Per. Alb. Gamze Aydoğdu, Kastamonu Belediye Başkan Yardımcısı Nuray Çolak, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Uzun, Adalet Komisyon Başkanı Gökhan Oflaz, Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, İlçe Belediye Başkanları, Siyasi Parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kurum ve Kuruluş müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Protokol konuşmaları sonrasında Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, Başkanımız Oğuz Fındıkoğlu, ve protokol üyeleri fuarın açılış kurdelesini kesti ve sonrasında fuar alanındaki standları tek tek gezerek ahşap ürünler hakkında bilgiler aldılar.

“Kastamonu Ahşap Fuarı ”6 Ekim Pazar’’ gününe kadar ziyarete açık kalacak.

Menü
Odamıza Ulaşın