Başkan

Kastamonu Sanayi ve Ticaret Odası yönetim kurulu başkanı Oğuz Fındıkoğlu hakkında detaylı bilgiler.

  1. Ana Sayfa
  2. Odamız
  3. Başkan

Oğuz Fındıkoğlu

Yönetim Kurulu Başkanı

10.12.1978 Devrekani doğumludur. İlk orta ve lise tahsilini Devrekani İlçemizde tamamlamıştır. Yükseköğrenimini ise işletme alanında gerçekleştirmiştir.

Genç yaşlarda ticaret hayatına atılmış, petrol ve petrol ürünleri satışı yapmıştır. 1996 yılından itibaren kuyumculuk ve mücevherat sektöründe faaliyetlerde bulunmuş şu an Kastamonu’da faaliyet gösteren Fındıkoğlu Kuyumculuk ve Altınbaş Kuyumculuğun sahibidir.

2005 yılından itibaren Kuyumculuk ve mücevherat sektöründe birçok kurumsal markanın Kastamonu’ya gelmesine öncülük etmiştir. 2008 yılından bu yana inşaat sektöründe de faaliyetleri bulunmaktadır.

2016 yılında kurmuş olduğu BEŞEL Yatırım İnşaat Ltd. Şti. ile Kastamonu’da vizyon inşaat projeleri gerçekleştirmiştir. Birçok sivil toplum örgütünde aktif görevler almış olup 2015 yılından günümüze kadar Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Kastamonu Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmüştür.

Halen Kuyumculuk, inşaat ve hayvancılık sektörlerinde işletmeleri ve şirketleri bulunmakta yine bu sektörlerde yatırımlarına devam etmektedir.

2018 Nisan ayında KATSO başkanlık seçimlerinde yönetim kurulu başkanı olarak seçilmiştir.

Menü
Odamıza Ulaşın