Üye Bilgi Güncelleme Formu

Güncel üye bilgisi odamız hizmetleri için çok değerlidir.

  1. Ana Sayfa
  2. Üyelik
  3. Üye Bilgi Güncelleme Formu

Üyelerimizin odamızda mevcut iletişim bilgilerinin güncelliğinin sağlanması kaliteli ve zamanında hizmet verebilmemiz bakımından büyük önem taşımaktadır.

Özellikle iletişim bilgilerindeki değişikliklerin bildirilmemesi durumunda sizlere ulaşmamız mümkün bulunamamakta, dolayısıyla da birçok hizmet, duyuru ve faaliyetimizden faydalanma imkânınız olamamaktadır. Zaman yönetiminin artan önemi ile birlikte hızlı iletişimin önemi de artmaktadır. Bu nedenle üyelerimizin kendilerine anında ulaşabileceğimiz güncel iletişim bilgilerini (e-posta, kurumsal SMS) bildirmeleri tüm kapıları açan anahtar konumundadır.

Üyelerimizin iletişim bilgileri ve firmaları ile ilgili diğer değişiklikleri bildirmelerinin yasal olarak yerine getirilmesi gereken yükümlülükleri arasında yer aldığını önemle hatırlatmak isteriz.

Adres değişikliği konusu tescile tabi bir değişiklik olması nedeniyle, firma adresinizin (değişti ise) Ticaret Sicili Müdürlüğü’nde tescil yolu ile değiştirilmesi gerekmektedir.

Kanunun ilgili maddesinde; Odaya kaydolunan tacirin durumlarında meydana gelen, Ticaret Kanununa göre tescil ve ilanı gerekli her çeşit değişikliklerin vukuundan itibaren bir ay içinde değişikliklerin Oda ve Borsalara bildirilmesi mecburidir. denilmektedir. Size ulaşabilmemizin anahtarı iletişim bilgilerinizi bildirmenizdir. Lütfen odamıza ulaşarak veya bilgi güncelleme formlarını kullanarak üye bilgilerinizi güncelleyin. Güncel üye bilgisi, sorunsuz oda hizmetinin temelidir.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Menü
Odamıza Ulaşın