BAKAF FUARI

BAKAF FUARI

Bu yıl ilk’i yapılan BAKAF2018, Batı Karadeniz Turizm Tanıtım ve İş Birliği Fuarına Yönetim Kurulu Başkanımız Oğuz FINDIKOĞLU ve Meclis Başkanımız Turgay DELLALOĞLU katıldı.
Fuara katılan Katar Ticaret Odası yetkilileri ile yapılan görüşmede ilimizdeki Orman Endüstrisi ve Maden Sektörü ile Katar’a yapılabilecek İhracatlar ve Katar’ın Kastamonu’da yapabileceği yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu, Katar Ticaret Odası Dış İlişkiler Koordinatörü Ahmed F. Abunahıa ve beraberindekiler Kastamonuya davet edildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Oğuz FINDIKOĞLU,Meclis Başkanımız Turgay DELLALOĞLU ve Kastamonu Belediye Başkanımız Tahsin BABAŞ, Katarlı yetkililere Kastamonu’daki Turizm, Ticaret ve Sanayi hakkında detaylı bilgi verdiler.
Fındıkoğlu Türkiye Dostları ile büyük ifadesini kullandı. Önümüzdeki aylarda özellikle Turizm, Mermer, Orman endüstrisi sektörleri için Kastamonu’ya geleceklerini ifade eden, Katarlı yetkililer Türkiye’nin katarın yanında olduğunu bildiklerini Kastamonu ili ile her türlü iş birliğine gidebileceklerini ifade ettiler.

Menü
Odamıza Ulaşın