KASTAMONU AHŞAP FUARI

KASTAMONU AHŞAP FUARI

 

Türkiye’nin ve bölgenin en önemli ahşap fuarlarından biri olan 8.Kastamonu Ahşap Fuarı başladı.

 

Eşsiz güzelliği, tarihi ve kültür mirasıyla ülkemizin incisi 2018 Türk Dünyası Kültür Başkenti Kastamonumuzun bin yıllık geleneği olan Ahşap sanatını Dünya’ya tanıtmak adına gerçekleştirdiğimiz 8. Kastamonu Ahşap Fuarımızın açılışını büyük bir heyecan ve ülkemizin dört bir yanından ilimize gelen yaklaşık 300 sektör temsilcisinin katılım ile gerçekleştirdik. Kuzeykent Kapalı Pazar Yeri’nde 7 Ekim Pazar gününe kadar açık olan fuarımızda ahşaba gönül veren firma yetkililerimiz ve zanaatkarlarımız kurulan 90 stantta ürünlerini sergileyecek. Her geçen yıl daha iyisini yapmak ve ahşapta marka olmak adına attığımız adımların meyvesini almaya başlamış olmanın mutluluğunu yaşıyor, fuara katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

 

8.Kastamonu Ahşap Fuarı Kapıları ziyaretçilere açıldı.

 

 

Ahşabın başkenti olarak kabul edilen ve Türk Dünyası Kültür Başkenti ilan edilen Kastamonu’da 8. Kastamonu Ahşap Fuarı kapıları ziyaretçilere açıldı.

Kastamonu Valiliği, Kastamonu Belediyesi, Kastamonu TSO ve Kastamonu Ağaç İşleri İmal ve Satıcılar Odası tarafından düzenlenen ayrıca Türkiye’de ilk ahşap fuarı olma özelliği taşıyan 8. Kastamonu Ahşap Fuarı Kuzeykent Fuar Alanında gerçekleştirilen törende kapılarını açtı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Oğuz FINDIKOĞLU, Meclis Başkanımız Turgay DELLALOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerimizinde katılım sağladığı fuara Kayseri mobilyacılar sitesi Firma sahipleri, İstanbul MASKO ve MODOKO Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri ve ülkemizin dört bir yanından ilimize gelen yaklaşık 300 sektör temsilcisinin katılımı ile açılışı gerçekleşti. Kuzeykent Kapalı Pazar Yeri’nde 7 Ekim Pazar gününe kadar açık olan fuarımızda ahşaba gönül veren firma yetkililerimiz ve zanaatkarlarımız, kurulan 90 stantta ürünlerini sergileyecek.

 

Menü
Odamıza Ulaşın